Gabinet Kosmetologiczny

Żelazko antycellulitowe jędrna skóra brzucha i ramion

Każda kobieta zmaga się z wiotką i obwisłą skórą brzucha lub ramion, tracąc przez to pewność siebie. Jednym z rozwiązań tego problemu, jest zabieg żelazkiem antycellulitowym w gabinecie kosmetologicznym, który gwarantuje doskonałe efekty bez użycia skalpela.

Co to jest żelazko antycellulitowe?

Żelazko antycellulitowe to wyjątkowe urządzenie poprawiające jędrność i kondycję skóry nie tylko brzucha i ramion, ale i całego ciała. Żelazko antycellulitowe za pomocą specjalnej głowicy wykonuje masaż, który działa na skórę, mięśnie i układ limfatyczny.

Urządzenie wykorzystuje koordynację trzech aktywnych energii działających bezpośrednio na tkanki, co daje nam możliwość wykonania w tym samy samym czasie kilku zaawansowanych zabiegów w gabinecie kosmetologicznym.

Żelazko antycellulitowe powstało w celu redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, ujędrnienia ciała, a także pobudzenia przepływu limfy i krwi. 

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Żelazko antycellulitowe wykorzystuje trzy skuteczne energie: masażu próżniowego (lipodermologię), elektrostymulację TENS i chromoterapię LED. W trakcie prasowania żelazkiem antycellulitowym każda siła ma inne zastosowanie. Masaż próżniowy ma za zadanie rozbijać i rozmasowywać twarde złogi tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulacja TENS z kolei pobudza mięśnie do pracy, przyśpieszając ich naturalne procesy regeneracyjne. Zadaniem chromoterapii LED jest pobudzenie fotoreceptorów, aktywując jednocześnie wiele reakcji organizmu, takich jak synteza kolagenu.

Żelazko antycellulitowe masuje odpowiednie partie ciała głowicą, docierając głęboko do warstwy tkanek poprzez delikatne zasysanie skóry.

Zabieg kosmetologiczny trwa około 40 minut i za sprawą masażu, dostarcza dodatkowo chwilę przyjemnego relaksu. Żelazko antycellulitowe gwarantuje szybkie i satysfakcjonujące rezultaty ujędrnienia ramion i brzucha. Aby efekty zabiegu utrzymały się na dłużej, zaleca się przestrzegać dietę i dbać o swoje ciało.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?