Gabinet Kosmetologiczny

Oczyszczanie wodorowe z infuzją tlenową – zabieg bankietowy

Oczyszczanie i ochrona skóry mocą aktywnego wodoru

Zabieg bankietowy jak sama nazwa wskazuje, jest to nieinwazyjny zabieg kosmetologiczny przeprowadzany przed istotnymi ceremoniami dla osób, które nie posiadają czasu na systematyczną pielęgnację ciała, czy okres rekonwalescencji.

Czytaj dalej

Dermapen to dobroczynny wpływ na skórę po lecie

Zabieg odmładzający Dermapen w Szczecinie

Gdy mija lato skóra wymaga odpowiedniej regeneracji, gdyż przez parę miesięcy oddziaływały na nią czynniki atmosferyczne takie jak: słońce, wiatr czy słona woda powodując, że stała się sucha, pogrubiała i mało elastyczna. Na szczęście specjalne zabiegi w gabinecie kosmetologicznym pomagają wrócić skórze do zdrowej kondycji. 

Czytaj dalej

Innowacyjna broń do walki z rozstępami

Kuracja RF frakcyjny w gabinecie kosmetologa Szczecin

Rozstępy to koszmar dotykający niemal każdego człowieka. Przejawiają się one nieestetycznymi poprzecznymi prążkami na udach, brzuchu, pośladkach czy piersiach. Samodzielne pozbycie się ich jest kłopotliwe i bardzo trudne, dlatego z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi w gabinecie kosmetologicznym

Czytaj dalej

Żelazko przeciwzmarszczkowe coś więcej niż lifting

Kuracja żelazkiem przeciwzmarszczkowym to efekty jędrnej skóry

Nowoczesna technologia w gabinetach kosmetologicznych pozwala efektywnie i szybko poprawić stan skóry, a nawet spłycić zmarszczki. Jednym z takich zabiegów odmładzających jest masaż wykonywany żelazkiem przeciwzmarszczkowym

Czytaj dalej

Żelazko antycellulitowe innowacyjna alternatywa liposukcji

Żelazko antycellulitowe kuracja odchudzająca w Szczecinie

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej w określonych częściach ciała to powszechny problem, z którym borykają się kobiety. Na szczęście z pomocą przychodzą skuteczne innowacyjne metody modelowania sylwetki, które oferują gabinety kosmetologiczne.  

Czytaj dalej

Na starzenie się skóry połączenie fal radiowych i żelazka przeciwzmarszczkowego

Skuteczne zabiegi kosmetyczne w Szczecinie

Starzenie się skóry to proces, którego nie da się uniknąć w żaden sposób. Największy wpływ na ten przebieg ma ubywający pod wpływem wieku kolagen powodując, że skóra traci swoją jędrność i gęstość. 

Na szczęście poprzez odpowiednie połączenie zabiegów w gabinecie kosmetologicznym, można skutecznie zwalczyć efekty starzenia się skóry. 

Czytaj dalej

Endermologia w ciąży sposób na ciężkie i opuchnięte nogi

Gabinet kosmetologiczny Szczecin endermologia

Kobiety w ciąży powinny dbać nie tylko o zdrowie dziecka, ale także i swoje. Podczas ciąży przyszła mama musi wytrzymać z bólem całego ciała a zwłaszcza nóg, na których spoczywa cały ciężar. Na szczęście nowe technologie w gabinetach kosmetologicznych pozwalają zadbać o zdrowie ciężarnej kobiety, nie zagrażając tym samym życiu dziecka.

Czytaj dalej

Fale radiowe czyli lifting bez skalpela

Nieinwazyjna kuracja odmłodzają oraz ujędrniająca skórę

W dzisiejszych czasach gabinety kosmetologiczne stosują rewelacyjne bezinwazyjne procedury, w celu ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Jednym z takich zabiegów są fale radiowe, które utrzymują efekt liftingu przez długi czas.

Czytaj dalej

Gładkie ciało i brak cellulitu – czy to możliwe?

Endermologia kosmetolog szczecin zabieg na gładką skórę bez cellulitu

Każda kobieta marzy o młodo wyglądającym i pozbawionym cellulitu ciele. Dzięki naturalnej metodzie zabiegowej jaką jest endermologia można modelować sylwetkę poprzez odchudzenie, ujędrnienie i redukcję cellulitu.

Czytaj dalej

Na czym polega i jak działa liposukcja kawitacyjna?

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) redukująca tkankę tłuszczową

Niekiedy pozbycie się zbędnego tłuszczu z określonych partii ciała bywa szczególnie trudne, nawet pomimo treningu fizycznego i diety. Zdarza się też, że traci się nadmiar tkanki tłuszczowej nierównomiernie, pozostawiając ją w problematycznych miejscach.

Czytaj dalej