Gabinet Kosmetologiczny

Oczyszczanie wodorowe z infuzją tlenową – zabieg bankietowy

Zabieg bankietowy jak sama nazwa wskazuje, jest to nieinwazyjny zabieg kosmetologiczny przeprowadzany przed istotnymi ceremoniami dla osób, które nie posiadają czasu na systematyczną pielęgnację ciała, czy okres rekonwalescencji.

Jednym z takich zabiegów jest oczyszczanie wodorowe, dzięki któremu olśniewający rezultat uzyskuje się od razu po opuszczeniu gabinetu kosmetologicznego, powodując perfekcyjne nawilżenie, odświeżenie, blask a nawet poprawę w napięciu skóry. 

Co to oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to nieinwazyjny zabieg głęboko oczyszczający, odmładzający i chroniący skórę, wykonywany za pomocą nowoczesnego urządzenia, korzystający z aktywnej mocy wodoru i jego właściwości.

Zabieg z zastosowaniem oczyszczania wodorowego polega na umieszczeniu w głąb skóry niezauważalnych cząsteczek aktywnego wodoru, które z pozytywnym rezultatem oczyszczają komórki i eliminują wolne rodniki na powierzchni skóry, będące skutkiem niechcianego procesu starzenia się.

Jak wygląda zabieg oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe można zastosować na każdy rodzaj skóry, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Oczyszczanie wodorowe z infuzją tlenową składa się z 6 etapów.

W pierwszym z nich wykonywany jest peeling kawitacyjny, który delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Następnie w drugim etapie struga wodoru pod zwiększonym ciśnieniem oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. W trzecim etapie oczyszczania wodorowego następuje infuzja, w której wprowadzamy substancje aktywne głęboko w skórę. W czwartym kroku za pomocą głowicy ultradźwiękowej zwiększona zostaje przepuszczalność błon komórkowych, a w kolejnym etapie, bipolarne fale radiowe wywołują zjawisko diatermii w skórze, czyli podgrzewania włókien kolagenowych. Ostatnim krokiem oczyszczania wodorowego jest chłodzący masaż zimną głowicą.

Cały proces zabiegu oczyszczania wodorowego jest bezpieczny i bezbolesny, a dzięki infuzji tlenowej skutecznie wtłaczane zostają składniki odżywcze, nawet do najgłębszych warstw skóry.

Wskazania dla stosowania oczyszczania wodorowego

Efekty oczyszczania wodorowego uzyskuje się od razu po pierwszym zabiegu. Skóra nabiera zdrowego kolorytu, jest przyjemna i gładka w dotyku.

Zabieg oczyszczaniem wodorowym może być wykonywany w serii 5-8 zabiegów, co 7-10 dni dla wyraźniejszych efektów, jak i pojedynczo jako skuteczny zabieg bankietowy.