Gabinet Kosmetologiczny

Żelazko antycellulitowe innowacyjna alternatywa liposukcji

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej w określonych częściach ciała to powszechny problem, z którym borykają się kobiety. Na szczęście z pomocą przychodzą skuteczne innowacyjne metody modelowania sylwetki, które oferują gabinety kosmetologiczne.  

Innowacyjna alternatywa liposukcji

Liposukcja to zabieg polegający na odsysaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy cienkich plastikowych rurek, wprowadzanych podskórnie w różne części ciała.

Tradycyjna liposukcja odsysając tłuszcz z wykorzystaniem znacznego podciśnienia może uszkodzić okoliczne tkanki a nawet naczynia krwionośne. Dlatego w celu bezpieczeństwa powstał alternatywny zabieg liposukcji, wykorzystujący specjalne żelazko antycellulitowe.

Żelazko antycellulitowe jest przede wszystkim nieinwazyjnym zabiegiem kosmetologicznym, wykorzystującym rewolucyjne narzędzie masujące do skutecznego rozbijania i rozmasowywania twardych złogów tłuszczu, jednocześnie wygładzając przy tym skórę.

W gabinecie kosmetologicznym zabieg ten wykorzystuje aż trzy skuteczne energie: lipodermologię, elektrostymulację TENS i chromoterapię LED. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji żelazko antycellulitowe nie wymaga rekonwalescencji.

Prasowanie żelazkiem sprawia, że efekty polepszenia stanu skóry i włókien mięśniowych, widać już po pierwszym zabiegu kosmetologicznym.

Efekty żelazka antycellulitowego

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej procedurze, aby uzyskać maksymalny rezultat wymagana jest seria zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu – ich ilość zależna jest od stanu skóry.

W celu utrzymania rezultatów w zależności od kondycji skóry, zaleca się 1-2 razy w miesiącu powtórzyć zabieg żelazkiem antycellulitowym.