Gabinet Kosmetologiczny

Na starzenie się skóry połączenie fal radiowych i żelazka przeciwzmarszczkowego

Skuteczne zabiegi kosmetyczne w Szczecinie

Starzenie się skóry to proces, którego nie da się uniknąć w żaden sposób. Największy wpływ na ten przebieg ma ubywający pod wpływem wieku kolagen powodując, że skóra traci swoją jędrność i gęstość. 

Na szczęście poprzez odpowiednie połączenie zabiegów w gabinecie kosmetologicznym, można skutecznie zwalczyć efekty starzenia się skóry. 

Czytaj dalej

Fale radiowe czyli lifting bez skalpela

Nieinwazyjna kuracja odmłodzają oraz ujędrniająca skórę

W dzisiejszych czasach gabinety kosmetologiczne stosują rewelacyjne bezinwazyjne procedury, w celu ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Jednym z takich zabiegów są fale radiowe, które utrzymują efekt liftingu przez długi czas.

Czytaj dalej

Bio electro peeling usuwa przebarwienia oraz wygładza skórę

Zabieg rozjaśniający oraz wygładzający powierzchnię skóry (spłyca zmarszczki)

Przebarwienia na skórze to powszechny problem, z którym boryka się społeczeństwo. Jednym ze skutecznych sposobów do walki z nimi jest zabieg Bio electro peeling, wykonywany w gabinecie kosmetologicznym. Jego szeroki zakres działania nie tylko usuwa plamy o różnym rozmiarze i kolorze, ale także wygładza i odmładza skórę.

Czytaj dalej

Złuszczanie falami radiowymi alternatywa mikrodermabrazji

Bio electro peeling ma silne działanie odmładzające i regeneracyjne

Gabinety kosmetologiczne coraz częściej oferują niezwykle skuteczny bio electro peeling, który jest rewolucyjną metodą głębokiego złuszczania falami radiowymi. Stanowi on alternatywne rozwiązanie dla mechanicznych peelingów, do których należy mikrodermabrazja. 

Czytaj dalej