Gabinet Kosmetologiczny

Żelazko przeciwzmarszczkowe coś więcej niż lifting

Nowoczesna technologia w gabinetach kosmetologicznych pozwala efektywnie i szybko poprawić stan skóry, a nawet spłycić zmarszczki. Jednym z takich zabiegów odmładzających jest masaż wykonywany żelazkiem przeciwzmarszczkowym

Lifting, a żelazko przeciwzmarszczkowe

W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu żelazko przeciwzmarszczkowe jest bezinwazyjnym zabiegiem kosmetologicznym, który nie wymaga rekonwalescencji.

Podczas liftingu skóra zostaje naruszona za pomocą ostrych narzędzi i plastikowych rurek, które odsysają tłuszcz. Lifting może prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych, dlatego też zalecane są alternatywne formy rozwiązań, do których zalicza się nowoczesne żelazko przeciwzmarszczkowe.

Prasowanie żelazkiem nie zagraża w żaden sposób życiu ani zdrowiu, ponieważ polega na wykonaniu bezinwazyjnego masażu specjalnym urządzeniem, które wykorzystuje trzy aktywne energię.

Oprócz działania odmładzającego zabieg ten niesie o wiele więcej pozytywnych efektów dla ciała niż tradycyjny lifting, zaliczamy do nich:

  • wygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek,
  • działanie liftingujące,
  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych,
  • stymulacja cyrkulacji krwi,
  • poprawa elastyczności, kolorytu i stanu skóry,
  • stymulacja mięśni twarzy

Na dodatek efekt prasowania zmarszczek żelazkiem przeciwzmarszczkowym jest widoczny już po pierwszym zabiegu, bez jakiejkolwiek okresu rekonwalescencji.

Jak działa żelazko przeciwzmarszczkowe w gabinecie kosmetycznym?

Żelazko przeciwzmarszczkowe zawiera specjalną pompę do masażu próżniowego, która pozwala również na przeprowadzenie elektrostymulację TENS oraz chromoterapię LED.

Podczas zabiegu kosmetologicznego urządzenie delikatnie zasysa skórę, dzięki czemu poprawia kondycję skóry, ujędrnia ją i odtruwa organizm z toksyn. Elektrostymulacja TENS wykonywana przy pomocy żelazka przeciwzmarszczkowego wzmacnia mięśnie twarzy, wywołując efekt liftingu. Chromoterapia LED inaczej zwana terapią kolorami, z kolei wpływa korzystnie na metabolizm komórkowy, między innymi wspomagając regenerację skóry.

Żelazko przeciwzmarszczkowe to przyjemny masaż, który trwa między 20, a 40 minut i nie wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji.