Gabinet Kosmetologiczny

Innowacyjna broń do walki z rozstępami

Rozstępy to koszmar dotykający niemal każdego człowieka. Przejawiają się one nieestetycznymi poprzecznymi prążkami na udach, brzuchu, pośladkach czy piersiach. Samodzielne pozbycie się ich jest kłopotliwe i bardzo trudne, dlatego z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi w gabinecie kosmetologicznym

Czym jest RF frakcyjny mikroigłowy?

RF frakcyjny mikroigłowy to w niewielkim stopniu inwazyjny zabieg kosmetologiczny, rozwiązujący problem z zewnętrznymi kłopotami ciała takimi jak rozstępy, blizny czy zwiotczenie skóry.

Zabieg za pomocą nowoczesnego sprzętu, używa równocześnie mikroigły i fale radiowe. Przez głębokie działanie w warstwach skóry, efekty są mocniej widoczne niż w przypadku innych zabiegów kosmetologicznych, a na dodatek zapewnia dostrzegalne odmłodzenie skóry już po pierwszym użyciu radiofrekwencji mikroigłowej.

Jak działa RF frakcyjny?

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym realizowany jest nowoczesnym urządzeniem, które korzysta z metody nakłuwania skóry przy pomocy mikroigieł i prądu o częstotliwości radiowej.

Fale radiowe przy działających igłach wytwarzają ciepło, równomiernie ogrzewając głębokie warstwy skóry. Działanie termiczne wpływa na regenerację włókien kolagenowych i elastyny.

Za sprawą nakłuwania skóry natomiast powstają kontrolowane mikrourazy, przez które to skóra odbudowuje się samodzielnie, przywracając jej elastyczność i jędrność.

RF frakcyjny mikroigłowy jest znany z wielu pozytywnych korzyści, zaliczamy do nich między innymi: usunięcie rozstępów, zmarszczek, podwójnego podbródka czy nawet cieni pod oczami.

Po zabiegu frakcyjnej radiofrekwencji niektóre efekty są widoczne w trybie natychmiastowym, a niektóre pobudzają się wraz z upływem czasu.

Jakie są przeciwwskazania dla RF frakcyjnego?